درباره ما

اهداف ما

رونق تولد، تولید اشتغال، صرفه جویی در هزینه

تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند. ادامه مطلب

خط مشی کیفیت

بهینه سازی روزافزون محصولات براساس نیاز های مشتریان از دیگر اصول خط مشی کیفی گروه مهندسی امین طب فردوس در تولید محصولات خود می باشد. که اهدافی از قبیل کاهش هزینه های تولید، کاهش مراکز درمانی و رضایتمندی کاربران و پزشکان می باشد. ادامه مطلب
mobile_preview4

آشنایی با ما

گروه شرکت مهندسی پزشکی امین طب فردوس در سال های اخیر بر ارائه مرجعی مطمئن و تخصصی در زمینه طراحی، ساخت و تجارت چراغهای جراحی و معاینه، برای اتاق های عمل و جراحی، تمرکز و فعالیت نموده است.

شرکت مهندسی پزشکی امین طب فردوس در راستای افزایش دانش کاربران، سهولت تصمیم گیری، خرید و دسترسی آنان به کلیه نیازهای پزشکی و درمانی، اقدام به طراحی و توسعه پرتال الکترونیک http://amin-teb.com نموده است. تامین مطمئن، سریع و اقتصادی نیاز کاربران با بالاترین کیفیت کالائی و خدماتی از اولویتهای ما می باشند. فراهم نمودن پرتال الکترونیکی و سیستم سفارشگیری تلفنی در راستای تامین هرچه راحت تر و موثرتر اهداف ما و نیاز کاربران بوده اند.

شرکت مهندسی پزشکی امین طب فردوس با بکارگیری تکنولوژی سطح بالای LED مدل هایی را به بازارهای عرضه نموده که مورد استقبال بسیاری از مراکز درمانی و شرکت های تأمین کننده تجهیزات پزشکی قرار گرفته است که محصولات در دو گروه اصلی شامل چراغ های سیالیتیک و سیستم های جمع کننده ملحفه دسته بندی و عرضه شده اند. درهر دسته اصلی ، چند  محصول به صورت کاملا تخصصی و تحت نظارت کارشناسان فنی امین طب فردوس جهت فروش عرضه شده اند. شایان ذکر است در هر دسته از کالا ها، بالاترین کیفیت را عرضه می نماید.

امیدواریم گامی موثر در راستای افزایش دانش و خدمت رسانی به جامعه برداریم.

جزئیات بیشتر
  • رسیدن به خودکفایی و قطع وابستگی به دیگران اهمیت بسیاری دارد و همین امر سبب می گردد تا کالایی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب روانه بازار گردد که این نوع تجارت و دادوستد باعث افزایش رفاه برای هر دو سو یعنی تولید کننده و مشتری خواهد شد.

  • هدف ما کسب رضایت شما مشتریان عزیز شرکت امین طب است.

  • اعتماد شما افتخار ماست.

  • انتخاب هوشمندانه اهداف شما را در راه رسیدن به آن یاری خواهد داد

    داشتن هدف برای موفقیت در هر زمینه‌ای بدیهی به نظر می‌رسد، اما انتخاب هوشمندانه هدف از داشتن اهداف بلند هم مهم‌تر است.

    در دنیای تجارت امروزی با گسترش و تغییر ماهیت کسب و کار (گاها حتی روزانه)، شما ناگزیر به بررسی و تحقیق قبل از هر اقدامی می باشید. شرکت مهندسی پزشکی امین طب فردوس با بهره گیری از تیمی متخصص و متعهد در تمامی مراحل همراه و در خدمت شماست.